" /> بالش الیافی - گرین رست

بالش الیافی

بالش های الیافی همان بالش های دوست داشتنی ما هستند که هنوز هم از آنها استفاده میکنیم. ما در گرین رست طیف متنوعی از بالش‌ الیافی را با نهایت تلاش برای بالاترین کیفیت به بازار عرضه می‌کنیم.

بالش آنتی استرس گرین رست

بالش آنتی استرس گرین رست، همانند بالش ایر پلاس و بالش رابیت از الیاف میکرو (Micro Fiber) در طراحی و تولید آن بهره برده شده است. این بالش در سایز استاندارد ۵۰*۷۰ سانتیمتر طراحی و تولید می‌شود. پارچه رویی و دیواره این بالش از جنس پارچه ۱۰۰% پنیه‌ای میکرو بوده که در لمس میزان لطافت آن قابل احساس است. بالش آنتی استرس نیز در ساک چرمی قهوه‌ای رنگ به بازار عرضه می‌شود.

بالش ایر پلاس گرین رست

بالش ایر پلاس گرین رست، یک بالش با طراحی ویژه است که حاصل تلاش برای به کار گیری ترکیب پارچه‌ها و الیاف به بهترین شکل ممکن است. یک بالش با دوخت لبه دار اما با جنس پارچه اسپیسر (سیاه رنگ) برای جریان مناسب هوا در سطح بالش. پارچه رویه سفید رنگ از جنس نخ با بافت متراکم است که با ماشین آلات گردباف تولید شده است.

بالش رابیت گرین رست

بالش رابیت گرین رست، یک بالش با پارچه مخملی سفید رنگ و با احساس لطافت پوست خرگوش است که با میکروفایبر یا الیاف میکرو طراحی و تولید شده است. نوع طراحی و دوخت این بالش به صورت ساده است در ابعاد ۵۰*۷۰ سانتیمتر می‌باشد. بسته بندی این بالش نیز چرمی با رنگ قرمز است.

بالش اولترا سونیک گرین رست

بالش اولتراسونیک گرین رست، یک بالش با پارچه بدون بافت و با پنبه دوزی به روش اولتراسونیک که با بافایبر یا الیاف توپی طراحی و تولید شده است. نوع طراحی و دوخت این بالش ساده و در ابعاد ۵۰*۷۰ سانتیمتر است. به علاوه این بالش امکان کاهش یا افزایش میزان الیاف را با یک شکافی که بوسیله زیپ مخی را میسر ساخته است.

بالش گری وال گرین رست

بالش گری وال گرین رست، یک بالش با پارچه ۱۰۰% پنبه‌ای است که با میکروفایبر یا الیاف میکرو طراحی و تولید شده است. نوع طراحی و دوخت این بالش به صورت یک دیواره یا لبه با پارچه طوسی رنگی است که امکان بهتری برای جریان هوا ایجاد می‌کند. به علاوه این بالش امکان کاهش یا افزایش میزان الیاف را با یک شکافی که بوسیله زیپ مخی را میسر ساخته است.